chci být člen spolku

Vítáme mezi sebou každého, kdo má chuť spolu s námi tvořit – s druhými a pro druhé.

Řádným členem se může stát kdokoli, kdo má chuť se zapojit a podá řádně vyplněnou přihlášku (osoby mladší 18 let včetně podpisu rodičů a kontaktu na ně), ve které prohlásí, že se ztotožňuje se stanovami spolku, požádá o přijetí a zaplatí zápisné a příspěvek na běžný rok.

Osoby starší 65 let, klienti domovů důchodců, stacionářů a skupiny jako školní družiny, domy dětí, domovy důchodců, stacionáře apod. členský příspěvek ani zápisné platit nemusí, obojí je pro ně dobrovolné. Tyto osoby a skupiny jsou čestnými členy spolku.

Prosím, ZDE  si stáhněte přihlášku, vytiskněte a vyplňte ji. Podepsanou ji prosím odešlete na adresu: Šikovné ruce pomoci, z. s., Dlouhoveská 1843/59, Hlučín 748 01. Druhou možností je přihlášku vyplnit online, vložit naskenovaný podpis a odeslat emailem na: sikovnerucepomoci@seznam.cz

Na účet prosím uhraďte částku 60 Kč, jež zahrnuje zápisné a členský příspěvek na rok 2017. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno a příjmení + variabilní symbol 111

 K čemu je členský příspěvek?

  • pomáhá nám především platit poštovné a dopravné upletených a uháčkovaných věcí do místa určení
  • používáme ho pro nákup drobností, které do balíků vkládáme (pastelky, voskovky, omalovánky)
  • minimální část je použita na provozní náklady (nákup toneru do tiskárny, placení hostingu pro naši internetovou stránku, náklady spojené se zařízením živnostenského listu, apod.)
  • žádná část vašeho příspěvku nejde na „platy nebo odměny“. Všichni, kdo zajišťují chod spolku, tak činní ve svém volném čase. S plným nasazením, s velkou chutí a zdarma.

….mohu se stát vašim členem, i když neumím plést a háčkovat?

Samozřejmě. Vítáme mezi sebou každého – muže i ženy. Všechny, kteří jsou otevřeni novým věcem, věří stejným hodnotám jako my a mají chuť pomáhat druhým. Máme velké plány – a jedním z nich je i organizování kurzů pro ty, kteří se chtějí pletení a háčkování naučit či se v něm zdokonalit. Kromě toho věříme, že máte i své specifické znalosti a dovednosti a vůbec nevadí, že s pletením a háčkováním nemají nic společného. Pokud jste ochotna (ochoten) je dát všanc, vítejte mezi námi.

Komentáře jsou vypnuty.